Перейти до основного вмісту

В Луцькому НТУ відкрито дві нові магістерські програми

 

В цьому році на базі кафедри комп’ютерних технологій (http://kt.lntu.edu.ua/)  було успішно проведене ліцензування щодо підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» для галузі знань 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка», спеціальності 8.05010101 «Інформаційні управляючі системи та технології» (ІУСТ) та галузі знань 1801 «Специфічні категорії», спеціальності 8.18010013 «Управління проектами» (УП).

 

Інформаційні управляючі системи та технології

Магістерська програма за спеціальністю 8.05010101 – «Інформаційні управляючі системи та технології» орієнтована на підготовку кадрів для проведення досліджень та науково-технічних розробок у галузі проектування та реалізації інформаційних систем.

Вимоги до зарахування

Вища освіта (диплом бакалавра або спеціаліста ВНЗ III-IV рівня акредитації) з фаховими знаннями в галузі інформаційно-комунікаційних технологій (перехресний вступ). Термін навчання – 1,5 року.

Працевлаштування

На підприємствах і в організаціях магістр може займатися дослідженням, проектуванням і конструюванням інформаційних управляючих систем (ІУС), а також брати участь в установці і налаштуванні ІУС і відповідного устаткування в місцях їх постійної експлуатації, працювати безпосередньо у виробництві. При цьому відповідно існуючій номенклатурі він може займати такі посади: науковий співробітник (обчислювальні системи); аналітик комп’ютерних систем; інженер з комп’ютерних систем; інженер із застосуванням комп’ютерів; конструктор комп’ютерних систем; інженер з програмного забезпечення комп’ютерів; інженер із застосування комп’ютерів; консультант в області обчислювальних систем; інженер-дослідник; науковий співробітник; начальник (завідувач) виробничої лабораторії; завідувач лабораторією (освіта); завідувач лабораторією; викладач вищого учбового закладу; інженер-програміст; начальник дослідницької лабораторії; начальник інформаційно-обчислювального центру.

Досягши необхідного досвіду і стажу роботи магістр може виконувати обов’язки на керівних посадах: керівник науково-дослідного підрозділу; головний інженер проекту; головний фахівець-керівник науково-дослідного підрозділу; начальник (завідувач) науково-дослідного підрозділу; начальник науково-дослідної лабораторії та інші. Крім того, він може працювати на відповідних посадах в наукових установах, організаціях і фірмах, діяльність яких пов’язана з використанням, обслуговуванням і ремонтом ІУС, а також в комерційних підрозділах і фірмах, які займаються реалізацією і збутом ІУС.

 

Управління проектами

Магістерська програма за спеціальністю 8.18010013 – «Управління проектами» орієнтована на підготовку фахівців з управління проектами та програмами у сфері матеріального (нематеріального) виробництва.

Вимоги до зарахування

Вища освіта (диплом бакалавра, спеціаліста або магістра ВНЗ III-IV рівня акредитації) з будь-якого напряму чи спеціальності. Термін навчання – 1,5 року.

Працевлаштування

На сьогодні «Управління проектами» відноситься до однієї з найбільш популярних спеціальностей на Україні. Цей факт підтверджується офіційним визнанням державою професії проектних менеджерів.

 Коди професій:

-   1238 «Керівник проектів та програм»,

-   2447 «Професіонал у сфері управління проектами і програмами»,

-   2447.1 «Наукові співробітники (проекти і програми)»

-   2447.2 «Професіонали по управлінню проектами і програмами».

 

Кафедра комп’ютерних технологій запрошує на навчання абітурієнтів за наступними напрямами та спеціальностями.

Базова вища освіта (бакалавр):

- 6.050101 «Компютерні науки» (повний та скорочений терміни);

- 6.010104 «Професійна освіта. Комп’ютерні технології в управлінні та навчанні» (повний та скорочений терміни).

 

Повна вища освіта (спеціаліст, магістр):

- 8.05010101 «Інформаційні управляючі системи та технології» (магістр);

- 8.18010013 «Управління проектами» (магістр);

- 7(8).01010401 «Професійна освіта. Комп’ютерні технології» (спеціаліст, магістр).

 

З малого кроку починається великий шлях