Вчена рада ЛНТУ затвердила завідувачів кафедр

Після масштабної реорганізації структури Луцького НТУ та кадрових змін, більшість завідувачів кафедр отримали статус виконувачів обов’язків. Сьогодні, на засіданні вченої ради університету постало питання затвердження очільників кафедр, відповідно до раніше оголошеного конкурсу.

За словами начальника відділу кадрів ЛНТУ Валентини Панасюк, конкурс був оголошений на заміщення одразу 13 посад завідувачів кафедр. Вона розповіла про те, що всі кандидати пройшли встановлені порядком процедури та ґрунтовні обговорення на усіх рівнях. Отож, начальник відділу кадрів навела коротку довідку щодо кожного кандидата, після чого усі претенденти на посади окреслили власні бачення розвитку кафедр та плани щодо подальшої діяльності.

За результатами таємного голосування, вирішено затвердити таких завідувачів кафедр:

-цивільної безпеки – Валентина Федорчук-Мороз;

-української та іноземної філології – Алла Мартинюк;

-соціогуманітарних технологій – Оксана Жук;

-технологій легкої промисловості – Людмила Назарчук;

-технологій і обладнання переробних виробництв – Сергій Голячук;

-компютерних наук – Валерій Ліщина;

-лісового господарства – Віктор Волянський;

-галузевого машинобудування – Віталій Пуць;

-автомобілів і транспортних технологій – Василь Онищук;

-фізичної культури, спорту та здоровя – Володимир Ковальчук;

-прикладної механіки і мехатроніки – Ростислав Редько.

Варто зазначити, що на посаду завідувачів кафедри «Туризм та готельно-ресторанна справа» і кафедри «Дизайну та графіки» заяв від кандидатів не надійшло, а отже конкурс буде оголошуватися повторно.

Ректор Луцького НТУ Ірина Вахович привітала кандидатів із отриманою довірою і висловила сподівання на те, що вони згуртують колективи і працюватимуть на стратегічний розвиток кафедр.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції