Чотири основні питання порядку денного сьогодні розглянули члени вченої ради ЛНТУ. Ключовою темою засідання є перспективи розвитку ЗВО, а відтак, затвердження актуальних стратегій та планів.

Серед усього, про стан та перспективи підвищення професійної кваліфікації науково-педагогічних працівників та про затвердження щорічного плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників доповіла в.о.керівника ННЦ «Volyn Business Hub» Олена Вісин. Вона детально зупинилися на ключових пунктах реалізації плану та шляхах підвищення ефективності діяльності науково-педагогічних працівників та безперервного розвитку науковців.

вчена радавчена рада

Окрім того, Олена Вісин доповіла про перспективи розвитку дитячого університету та університету третього віку в ЛНТУ і ті заходи, які уже стали традиційними в нашому ЗВО. Вони спрямовані на залучення молоді до життя університету, заохочення займатися наукою, пізнавати світ експериментів, досліджень та яскравого студентського життя тощо.

Заслухавши промову в.о.керівника ННЦ «Volyn Business Hub», члени колегіального органу одноголосно підтримали запропоновані до впровадження плани та пропозиції.

вчена радавчена радавчена радавчена рада

Водночас, члени вченої ради розглянули виконання низки ухвал, серед яких: «Стан грантової та проектної діяльності в ЛНТУ і перспективи її розвитку», «Діяльність бізнес-інноваційного центру: стан та перспективи розвитку в ЛНТУ», «Про запровадження в університеті англомовних освітніх програм для підготовки іноземних громадян», «Про реалізацію інформаційно-іміджевої стратегії університету та формування і розвиток інформаційно-іміджевої політики», «Робота та перспективи розвитку факультету цифрових освітніх та соціальних технологій» та «Про стан профорієнтаційної роботи ЛНТУ та забезпечення нового набору студентів».