Відбулась 14-та Спартакіада
серед працівників Луцького НТУ

19-20 травня 2015 року на базі спортивного комплексу Луцького НТУ відбулася 14-та Спартакіада «Здоров’я» серед викладачів та співробітників. Вітали учасників змагань та бажали їм успіху проректор з науково-педагогічної роботи Валентин Талах, завідувач кафедри фізичної культури Сергій Савчук та викладач кафедри Анатолій Хомич.

Спартакіада «Здоров’я» проводиться з метою залучення до систематичних занять фізичною культурою та спортом співробітників Луцького НТУ, виявлення кращих спортсменів та популяризації фізичної культури та спорту.

Учасниками змагань були збірні команди факультетів:

1. Факультет екології та приладо-енергетичних систем, факультет будівництва та дизайну (ФЕПЕС+ФБД);

2. Факультет бізнесу, факультет обліку та фінансів (ФБ+ФОФ);

3. Машинобудівний, технологічний та факультет комп’ютерних наук та інформаційних технологій (МБФ+ТФ+ФКНІТ).

Змагання проводилися з таких видів спорту: міні-футбол, настільний теніс, шахи, дартс, кульова стрільба, армреслінг, перетягування канату та спортивні естафети.

Кубок за перше місце отримала команда МБФ+ТФ+ФКНІТ. На другому місті – ФБ+ФОФ, на третьому – ФЕПЕС+ФБД. Про загальні результати 14-ї Спартакіади «Здоров’я» серед викладачів та співробітників Луцького НТУ можна ознайомитись в нижче наведеній таблиці.

Закачати усі фото

В номінації «Найстарший учасник» 14-ї Спартакіади «Здоров’я» серед викладачів та співробітників Луцького НТУ був нагороджений Борис Гануліч, доцент кафедри вищої математики.

Змагання закінчились, переможці визначені. Залишається побажати нашим викладачам та співробітникам бадьорості, спортивного азарту, прагнення до перемоги не тільки у спорті, а й у житті!

Галина МИКИТЮК