Відбулася міжнародна інтернет-конференція
«Актуальні проблеми автоматизації та управління»

27 травня 2015 року кафедра «Автоматизованого управління виробничими процесами» Луцького НТУ спільно з кафедрою «Автоматизації теплових та хімічних процесів» НУ «Львівська політехніка», кафедрою «Автоматизації процесів управління» Київського НУ харчових технологій, кафедрою «Автоматизації та комп’ютерних систем» Національного гірничого університету (м. Дніпропетровськ) та факультетом електротехніки та інформатики Люблінської Політехніки (Польща) була проведена Міжнародна науково-практична інтернет-конференція молодих учених та студентів «Актуальні проблеми автоматизації та управління».

Основне завдання конференції полягало в консолідації університетів для підвищення рівня підготовки фахівців в області передових інформаційних технологій.

Опубліковані на сайті конференції матеріали присвячені аналізу та висвітленню останніх досягнень науки в галузі «Автоматика та управління», апробації результатів досліджень, вільному обміну думками щодо підготовки фахівців в галузі автоматизації та інформаційних технологій через публікацію відповідних наукових матеріалів.

Організатори конференції щиро вдячні усім учасникам та сподіваються на подальшу співпрацю.

Лариса Гуменюк,
завідувач кафедри автоматизованого управління