Відбувся фестиваль дитячої творчості «Золоті ключі»

27 травня 2015 року в Луцькому НТУ з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відбувся фестиваль дитячої творчості «Золоті ключі», організований відділом культури. Також фестиваль було присвячено пам’яті ректора університету Віктора Божидарніка, який дуже любив дітей і відвідував усі попередні фестивалі.

До участі запрошувалися діти викладачів, співробітників університету та вихованці молодіжного центру інвалідів дитинства «Джерело життя». Найменшому учаснику було всього 3 рочки, а найстаршим учасникам з гімназії №14 ­– по 14 років.

Творча частина заходу включала конкурс малюнків на асфальті з теми «Я за мир» та концерт, що складався з художніх номерів маленьких учасників. Попри вітряну та згодом і дощову погоду діти із захватом розфарбовували асфальтовану територію біля університетського корпусу «Б».

Для участі у концертній програмі було подано 18 заявок, що включали музичні, хореографічні виступи, гру на музичних інструментах, а також декламування поезій. Розважали задоволену публіку – дітей, батьків, студентів, гостей – дві пари ведучих: юні Олена Цизь та Анна Климовець і дорослі Ярослав Желобицький та Василина Дунь.

Учасники заворожували публіку східними та українськими народними танцями, міні-постановками, артистичним виконанням авторських та художніх текстів, щирим звучанням мелодій та пісень.

Всі учасники були нагороджені грамотами, а після закінчення свята на талановитих художників, співаків, музикантів, танцюристів чекав солодкий стіл. Спонсорами фестивалю стали підприємець Галина Смолич та Оксана Климовець.

Галина МИКИТЮК