Відбувся ІІ етап ХХХVІІІ студентської
науково-технічної конференції «Україна сьогодні:
інтеграція освіти і науки»

Участь студентів у засіданнях наукових конференцій, круглих столів, семінарів дозволяє в атмосфері відкритого діалогу обмінюватися знаннями, аналізувати, відстоювати свою точку зору. Чергову можливість представити свої наукові дослідження та активно подискутувати отримали студенти Луцького НТУ 13–14 травня 2015 року, коли відбувся ІІ етап ХХХVІІІ студентської науково-технічної конференції.

На факультеті екології та приладо-енергетичних систем зацікавленість у слухачів викликали доповіді щодо альтернативних джерел енергії, а саме «Застосування сонячних батарей на основі кремнію в побуті та техніці» та «Сучасне інформаційне забезпечення з вітрових ресурсів».

На актуальності тем доповідей акцентували увагу професор Я.О. Мольчак, доценти А.В. Гадай, О.О. Вісин, к.т.н. В.І. Волинець, М.В. Романюк, А.А. Ткачук. Крім того було відзначенно про доцільність подальших досліджень у зазначених напрямках. Після завершення конференції було визначено кращі доповіді, автори яких нагороджені грамотами.

І місце: О.Кушнір (студент групи ЕОС-31), тема доповіді: «Гідротехнічна меліорація та наслідки від неї у центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки міста Луцька».

ІІ місце: О. Касьянко (студент групи ЕЕ-41), тема доповіді «Підвищення коефіцієнта форми електричних навантажень з використанням теплового насосу типу «повітря?вода»; О.Денисюк (студент групи МіВТ-41), тема доповіді «Дослідження критеріїв оцінки якості машинобудівних виробів за допомогою методів неруйнівного контролю».

ІІІ місце: І. Ладчук (студентка гр.ЕОС-31), тема доповіді «Порівняльно-екологічна оцінка моніторів за рівнем напруженості електричного поля»; А.Барановська (студентка групи ОПБ-11), тема доповіді «Здоров’язберігаючий режим життя і діяльності людини».

Доповіді секційного засідання рекомендовані до публікації в студентському науковому збірнику.

На конференції факультету обліку та фінансів найцікавішими виявились такі доповіді як «Особливості та аналіз функціонування ринку платіжних карток в Україні (доповідач: студентка групи БСм-51 Д.Збирун); «Студентська самодіяльність у автономному ВНЗ» (доповідачі: студентки групи ФК-12 В. Гудемчук, Н. Данилюк); «Діяльність ломбардного бізнесу на сучасному ринку фінансових послуг» (доповідач: студентка групи ФК-41 О.Вердух); «Доларозалежність» (доповідач: студент групи ФК-31 М. Юхимук).

І місце розділили Вікторія Гудемчук та Наталія Данилюк, Андрій Матвійчук, Дарія Збирун; ІІ місце Микола Юхимук, Анна Франчук, Олена Волощук; ІІІ місце Олеся Вердух, Ольга Ярошик, Ольга Ярошевич.

Робота ХХХVІІІ студентської науково-технічної конференції «Україна сьогодні: інтеграція освіти і науки» на факультетах пройшла успішно, в робочій атмосфері. Студенти охоче виступали зі своїми доповідями, задавали питання, брали участь в дискусії та продемонстрували глибокі знання.

Валентина Галущак,
заступник декана