Відкрито персональну виставку
випускниці кафедри дизайну Ірини Робак

27 квітня 2016 року була відкрита перша персональна виставка випускниці кафедри дизайну Луцького НТУ Ірини Робак. Молода талановита художниця-графік презентувала філософські графічні роботи під назвою «Мій світ».

Експозиція налічує більше 20 робіт, що зображають тісне переплетіння безмежного світу мрій, життєвих злетів та буденних подій – «Початок», «Запліднення», «В рай», «Гармонія», «Тет-а-Тет» та багато інших. Внутрішній світ Ірини розкривається у кожній роботі засобами графіки: гнучкі та впевнені лінії, виважені плями, пошук контрастів та нюансні поєнання. Біла гуаш, туш, олівці дозволили втілити різнобічні людські емоції та показати світ душі художниці-дизайнера.

Графіка – це лише одна із царин мистецтва, якою захоплюється Ірина Робак. На Волині випускниця кафедри дизайну Луцького НТУ відома також і  активною участю ярмарках, виставках та фестивалях народного мистецтва. Ірина експериментує з технікою художнього валяння вовни, її роботи вражають природністю, теплотою та тонким відчуттям матеріалу.

«Я дуже вдячна своїм викладачам, котрі доклали не мало зусиль під час мого навчання в Луцькому НТУ. Навики, отримані під час навчання на кафедрі дизайну дали можливість самореалізуватись сьогодні», – зазначила Ірина в інтервю ІА «Волинські новини» (детальніше – тут: http://www.volynnews.com/news/society/khudozhnytsia-iryna-robak-doslidzhennia-na-temu-liudskoyi-dushi/).

Викладачі кафедри дизайну щиро радіють за Ірину та бажають їй нових перемог, творчих здобутків та невпинних пошуків внутрішнього «Я»! Нехай весняні дні надихають Ірину, а оновлена природа та щедроти волинської землі стають невичерпним джерелом творчості!

Експозиція «Дослідження на тему людської душі» триватиме ще 2-3 тижні. Виставка експонується у Нижній залі «Галереї мистецтв» Будинку художника Волинської організації НСХУ м. Луцьк (вул. Лесі Українки, 24а).

Наталя Скляренко,
доцент кафедри дизайну