Вітання до Дня народження
завідувача кафедри комп’ютерної інженерії
Сьогодні, 12 вересня, День народження завітав до завідувача кафедрою комп’ютерної інженерії Петра Пеха, прекрасного керівника, неперевершеного стратега.
Ваш талант організатора, викладача і мудрого порадника викликають глибоку повагу в колег. Ваш оптимізм та сміливість завжди були спрямовані на успішний розвиток кафедри, про що свідчать не лише великі конкурси під час вступної компанії, але й здобутки студентів. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами.
Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, радості; щоб не було вірусів ні в організмі, ні в комп’ютері, ні в колективі. Нехай всі починання обернуться благом і достатком!
Зичимо Вам, шановний Петре Антоновичу, щоб отримали Ви все, чого бажаєте і заслуговуєте: від Бога – щастя, від колег – підтримки, від студентів – поваги, від рідних та друзів – любові та розуміння!
З повагою і вдячністю,
колектив кафедри комп’ютерної інженерії