Вітання із Днем народження для декана ФАБД Олександра Андрійчука!

Сьогодні День народження відзначає декан факультету архітектури, будівництва та дизайну, к.т.н., доцент, професор кафедри будівництва та цивільної інженерії Олександр Валентинович Андрійчук.

Справа декана передбачає неабияку відповідальність, цілеспрямованість і рішучість, водночас, це людина, яка завжди знаходить компроміс, вміє бути товаришем для студентів і надійним колегою, талановитим науковцем і реалізатором інноваційних та креативних ідей.

Ми впевнені, що у нашому колективі саме така людина є, і з нагоди особистого свята, щиро зичимо Олександру Валентиновичу міцного здоров’я, сили і наснаги до професійних звершень, особистих досягнень та підтримки близьких в усіх починаннях. Нехай доля збагачується лише добрими людьми, яскравими враженнями і щастям у кожному прожитому дні.

З повагою, ректорат та колектив Луцького НТУ