Вітання з нагоди річниці створення кафедри військової підготовки Луцького НТУ

Сьогодні, 4 травня, ми відзначаємо четверту річницю від дня створення кафедри військової підготовки Луцького національного технічного університету. Вона була відкрита у відповідності до спільної директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України у 2016 році.

Військова кафедра з’явилася у нашому ЗВО у непростий для України час, але завдяки злагодженим діям та спільним зусиллям усього колективу, ця подія стала знаменною для Луцького НТУ та для усієї країни. Ми зробили вагомий внесок у підготовку і випуск справжніх патріотів держави, щиро відданих своїй справі захисників Батьківщини.

Впродовж чотирьох років ми здійснили два випуски офіцерів запасу, які урочисто присягнули на вірність народові України. Випускникам кафедри військової підготовки було присвоєно звання «Молодший лейтенант запасу» та вручені офіцерські погони.

Щиро пишаємося відважними хлопцями й дівчатами, які за покликом серця стають на захист рідної країни  і бажаємо з честю нести звання офіцера та служити в мирній Україні.

Дякуємо команді професіоналів, які втілили у життя великий задум і вдихнули життя у надзвичайно важливу справу. Нехай те, що ми робимо, приносить мир і спокій нашій державі і дає впевненість українському народові на щасливе майбутнє! Слава Україні!

Презентаційне відео можна переглянути тут:

Ректор та колектив Луцького НТУ