Вітаємо із Днем народження Олену Миколаївну Кузьмак!

Сьогодні відзначає свій День народження д.е.н., професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування, а також начальник відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації ЛНТУ Олена Миколаївна Кузьмак.

Саме Ви стоїте на сторожі якості освіти у нашому університеті, а студенти мають змогу навчатися на успішно акредитованих та ліцензованих освітніх програмах. Цінуємо Ваші професійні та особисті якості, завжди раді взаємодії і готові до втілення спільних перспективних ідей.

Зичимо міцного здоров’я, родинного затишку, особистої гармонії і втілення найзаповітніших мрій. Ставте перед собою нові амбітні цілі і впевнено їх досягайте, отримуючи задоволення від кожного прожитого дня!

З повагою, ректорат та колектив Луцького НТУ