Вітаємо кафедру дизайну Луцького НТУ із Днем дизайнера

Щороку 27 квітня українські дизайнери відзначають своє професійне свято. Це свідчить, наскільки вони важливі для нашої країни. Дизайнер – одна з найкреативніших професій. Це саме та професія, яка є однією з найбільш затребуваних на сучасному ринку праці. Дизайнер – це творча особистість, яка вміє креативно втілювати свої ідеї у життя, володіє відмінним почуттям естетики та гармонії, знає як створити хорошу композицію. В еру яскравих емоцій та краси навіть у дрібницях, саме дизайнер створює такі речі, які дозволяють додати у життя більше кольорів.

Бути дизайнером – означає планувати, проектувати, розробляти та створювати графічний контент. Якщо це розробка одягу чи меблів, треба розумітися на особливстях матеріалів та форм. Якщо мова йде про веб-дизайн, такий спеціаліст має знатися на тонкощах інтерфейсу, щоб робити його зручним та зрозумілим для користувача.

В роботі дизайнера є багато простору для креативу, але це лише на перший погляд здається, що такі спеціалісти покладаються виключно на фантазію. Існує багато правил та стандартів, яких потрібно триматися, щоб готова робота була не просто красивою, а ще й практичною.

Головна з переваг роботи дизайнера – це можливість працювати як на фрілансі, дистанційно, так і в офісі. Дизайнер завжди має куди рости і як покращувати свої навики.

Напрямки роботи дизайнера різноманітні:

-визначення індивідуальних потреб клієнта;

-робота над розробкою ідеї, концепції;

-розробка макету, ескізу;

-презентація для клієнта результатів роботи, зміна дизайну, при необхідності, урахування побажань клієнта;

-робота над втіленням проєкту у життя.

В залежності від напрямку роботи, дизайнер може виконувати такі обов’язки:

-дизайнер поліграфії (верстка, розробка макетів, банерів);

-дизайнер інтер’єрів (розробка інтер’єрів офісів та квартир);

-дизайнер ландшафту (створення дизайну парків, присадибних ділянок, садків);

-дизайнер одягу (розробка актуальних трендів одягу);

-дизайнер принтів на одяг, взуття (розробка макетів, підбір кольорів);

-веб-дизайнер (дизайн сайтів);

-фітодизайнер (створення зимового саду, розробка озеленення офісу та будинку);

-фуд-дизайнер (створення гарного вигляду страв, підбір фото для кулінарних книг та журналів);

Але всіх їх об’єднує творча складова та бажання робити світ красивішим, зручнішим та більш гармонійним.

Для того, щоб отримати диплом дизайнера, потрібно здобути вищу освіту за спеціальністю «Дизайн». Спеціалізацію можна обрати в залежності від напрямку майбутньої роботи, адже різновидів дизайну дійсно багато.

Запрошуємо абітурієнтів на кафедру дизайну Луцького НТУ. Здійсни свою мрію з кафедрою дизайну!

Також можна отримати середню спеціальну освіту дизайнера у Технічному коледжі Луцького НТУ.

У «День дизайнера» України хочеться відзначити працю усіх креативників і побажати натхнення та свіжих ідей!!!

І сьогодні до Вашої уваги пропонуємо переглянути ролик №3 про кафедру дизайну Луцького НТУ: