Вітаємо кафедру військової підготовки Луцького НТУ з річницею!

Сьогодні, 4 травня, ми відзначаємо другу річницю від дня створення кафедри військової підготовки Луцького національного технічного університету, що була відкрита у відповідності до спільної директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України у 2016 році.

Поява військової кафедри у нашому ЗВО була викликана непростими подіями в Україні. Водночас це був вагомий крок до підготовки та випуску гідних офіцерів, справжніх патріотів держави та захисників Батьківщини. 4 травня стало великим днем, коли вдалося реалізували наш потенціал, а спільні зусилля та плідна праця таки були оцінені. Саме завдяки команді професіоналів ми дали життя кафедрі військової підготовки.

Я щиро вдячний усім, хто долучився до нашої великої справи. Нехай те, що ми робимо, підтримує мир і спокій в нашій державі. Разом ми зможемо досягти чимало вершин, стати надійним тилом для наших рідних та прикладом майбутньому поколінню! Слава Україні!

З повагою, ректор Петро Савчук