Вітаємо Ковальчука Володимира Ярославовича із Днем народження!

Сьогодні День народження відзначає завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Луцького НТУ к.пед.н., доцент Володимир Ярославович Ковальчук.

Під Вашим професійним керівництвом, завдяки педагогічному таланту та науковому потенціалу кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я стрімко розвивається і стає осередком впровадження сучасних технологій, конкурентоспроможності та гідного виховання молоді.

Спорт – це завжди підґрунтя для особистісного та професійного зростання і ми пишаємося тим, що наша кафедра готує не лише шанувальників здорового способу життя, але й спортсменів-чемпіонів вищого рівня!

Зичимо Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, лише щирих людей та надійних колег поряд. Нехай усі Ваші задуми та мрії легко здійснюються, а життя приносить тільки задоволення, нові перспективи та щасливе майбутнє!

З повагою, ректорат та колектив Луцького НТУ