Вітаємо Ростислава Григоровича Редька із Днем народження!

Сьогодні День народження відзначає завідувач кафедри прикладної механіки і мехатроніки, кандидат технічних наук, доцент Ростислав Григорович Редько.

Ми глибоко цінуємо Ваш професіоналізм, величезний досвід діяльності як науковця і талант педагога. Поважаємо за Вашу відданість улюбленій праці, намагання розвиватися і гідно виховувати молоде покоління. Пишаємося тим, що працюємо в одному колективі і спільно робимо вагомий внесок у розвиток рідного університету та освіти і науки в цілому.

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, натхнення та наснаги до реалізації задуманих планів і втілення мрій. Нехай у всіх починаннях Вас підтримують рідні та близькі, а життя дарує лише щирих людей поряд, яскраві емоції та моменти істинного щастя!

З повагою, ректорат та колектив Луцького НТУ