Вітаємо Сергія Івановича Пустюльгу із присвоєнням звання «Заслужений працівник освіти і науки»

З нагоди Дня науки Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання «Заслужений працівник освіти і науки» доктору технічних наук, професору кафедри інженерної та комп’ютерної графіки, колишньому декану машинобудівного факультету Луцького НТУ Сергію Івановичу Пустюльзі.

Відповідний указ №186/2020 опублікований на сайті глави держави 15 травня 2020 року.

«За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм звання «заслуженого» присвоїли Пустюльзі Сергію Івановичу – професорові кафедри Луцького національного технічного університету», – йдеться у дописі.

Щиро радіємо успіхам Сергія Івановича, ректор Луцького НТУ та колектив зичать невичерпного натхнення і наснаги на нові здобутки!

З повагою, ректор та колектив Луцького НТУ