вітаємо з перемогою студентів
спеціальності
«обладнання лісового комплексу»
У всеукраїнській студентській олімпіаді

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1506 від 23.12.2014 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2014-2015 навчальному році» з 19 по 21 травня 2015 року на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Обладнання лісового комплексу» та «Деревооброблювальні технології».

В олімпіаді взяли участь студенти групи М-44(ОЛК) спеціальності «Обладнання лісового комплексу» машинобудівного факультету Луцького НТУ – Андрій Шульган та Володимир Пенкаля (науковий керівник асистент кафедри обладнання лісового комплексу та теорії механізмів машин Наталія Толстушко).

Програма олімпіади передбачала: комп’ютерне тестування із загальнотехнічних і спеціальних дисциплін, розв’язання комплексного кваліфікаційного завдання, а також доповіді за студентськими науково-дослідними роботами.

Наші студенти гідно захистили честь Луцького НТУ – Андрій Шульган виборов третє міністерське місце і отримав диплом ІІІ ступеня, а Володимир Пенкаля отримав грамоту «за високий рівень та актуальність досліджень».

Олімпіада пройшла на високому рівні. А для учасників такі заходи є не лише значущою подією в їхньому житті, але й чудовою можливістю поділитись набутим досвідом в освітній та науковій діяльності.

Наталія Толстушко,
асистент кафедри обладнання