Вітаємо з перемогою студентку факультету екології
та приладо-енергетичних систем!

З 22 по 24 квітня 2015 року в Національному університеті водного господарства та природокористування м. Рівне проведено другий етап XIV Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Безпека життєдіяльності», у якому взяли участь 106 студентів з 47 вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.

Фіналісти представляли 18 областей України: Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Івано-Франківську, Київську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську.

Волинську область  представляла студентка ІІ курсу Луцького НТУ групи ОПБ – 21 факультету екології та приладо-енергетичних систем Катерина Бірук (керівник – доцент кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності Лариса Бондарчук).

Олімпіада проводилась у два етапи. Перший етап полягав у виявленні рівня теоретичних знань студентів з питань безпеки життєдіяльності. Для цього організаторами олімпіади були розроблені п’ять варіантів комп’ютерної тестової програми. Тест складався з 65 питань, двох задач та кросворду відповідної тематичної спрямованості.

Другий етап олімпіади включав у себе оцінку теоретичних знань і практичних навичок з надання першої долікарської допомоги. В оцінюванні результатів цієї стадії брали участь як викладачі дисципліни «Безпека життєдіяльності» Рівненського державного гуманітарного університету та Рівненського державного базового медичного коледжу, так і медичні працівники Рівненської обласної клінічної лікарні при діагностичному центрі ім. В. Поліщука.

Рішенням журі в кожній групі ВНЗ визначались переможець (перше місце) та призери: друге, третє і четверте місця. За підсумками проведення 2-го туру Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності» 2015 року серед ВНЗ технічного напряму підготовки Катерина Бірук зайняла ІІІ місце.

Щиро вітаємо Катерину та зичимо їй подальших наукових звершень!

Микола Рудинець,
доцент кафедри охорони праці