ВІЗИТ ДО «ART-HOUSE»
З МЕТОЮ НАЛАГОДЖЕННЯ СПІВПРАЦІ

26 квітня доцент кафедри приладобудування Тарас Терлецький, асистент цієї ж кафедри Анатолій Ткачук та завідувач лабораторіями Володимир Красовський відвідали підприємство «Art-House» м. Луцьк, яке спеціалізується багато років на розробці та виготовленні об’єктів рекламного характеру з метою налагодження науково-практичної співпраці та працевлаштування для майбутніх випускників.

Відвідувачі мали змогу ознайомитися з основними відділами компанії, де відбуваються усі етапи роботи: від розробки комплекту документації до її реалізації, а також – поспілкувалися з працівниками на фахові теми.

Під час візиту проведено огляд технологічного оснащення та процесів виготовлення продукції. Визначено основні проблеми технопарку, з якими стикається обслуговуючий персонал, що підлягають вирішенню.

Виявлені проблемні питання планується вирішити під час розробки дипломних проектів та подальшої співпраці кафедри приладобудування та підприємства.

Тарас Терлецький,
доцент кафедри приладобудування