В період з 12 лютого до 10 червня здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей 241 Готельно-ресторанна справа та 242 Туризм і рекреація пройшли навчання за програмою внутрішньої академічної мобільності. Навчання відбулось на основі двосторонніх договорів між Дніпровським національним університетом ім. Олеся Гончара та Луцьким національним технічним університетом.

​    ​

Успішно опанували освітню компоненту «Маркетинг у соціальних мережах» (5 кредитів ЄКТС, 150 годин):

- студенти Шаула Олексій та Токарський Вадим, здобувачі першого року навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми «Готельно-ресторанна справа» спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа;

- студенти Павленко Світлана та Гулюк Мирослава, здобувачі першого року навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми «Туризм» спеціальності 242 Туризм і рекреація.

​    ​

В процесі навчання здобувачі мали можливість підвищити фахові компетентності. Результати навчання, отримані за програмою академічної мобільності протягом зимового семестру 2024 навчального року у Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара:

• оцінювати нові ринкові можливості, формулювати бізнес-ідеї та розробляти маркетингові заходи з за невизначених умов і вимог, що потребують застосування нових підходів, методів та інструментарію соціально-економічних досліджень;
  • відповідати за формування ефективної кадрової політики суб’єктів готельного та ресторанного бізнесу, організаційні комунікації, розвиток професійного знання, оцінювання стратегічного розвитку команди, підбір та мотивування персоналу на ефективне вирішення професійних завдань;
  • здатність оперувати інструментами збору, обробки інформації, аналізувати та управляти туристичною інформацією;
  • здатність до аналізу, прогнозування, планування бізнес-процесів та геопросторового планування у сфері туризму і рекреації.
​    ​

Варто зазначити, що зі сторони Луцького національного технічного університету за програмою внутрішньої академічної мобільності відбувалось викладання дисципліни «Tourist branding of communicaties and territories» англійською мовою. Викладала цю ОК Світлана Сидорук, к.е.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, гарант ОП Готельно-ресторанна справа другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Слухачами були студенти Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара ОП Міжнародний туристичний бізнес, ОП Маркетинг, ОП Економіка підприємства та управління бізнесом, ОП Міжнародний менеджмент та студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей 242 Туризм і рекреація та та 241 Готельно-ресторанна ЛНТУ.

По завершенню здобувачі отримали довідки про підтвердження результатів навчання. Дякуємо за співпрацю добрим друзям – Дніпровському національному університету ім. Олеся Гончара. Сподіваємось на ширшу подальшу співпрацю з партнерами!