В.о. ректора Луцького НТУ відзначив колектив з нагоди Дня працівників освіти

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти відбулися у Луцькому національному технічному університеті. З метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, святковий захід відбувся у вигляді нагородження науково-педагогічних працівників грамотами Луцького НТУ та Волинської обласної адміністрації.

Перш за все, привітав колектив із професійним святом в.о. ректора Луцького НТУ Петро Савчук: «Це свято стосується кожної людини, адже усі ми навчалися, згодом почали навчати наших дітей і водночас  пов’язали своє життя із професією викладача. Ми несемо важливу і надзвичайно відповідальну місію, адже маємо бути гідним прикладом для молодого покоління».

Петро Савчук подякував колективу за плідну працю та відданість своїй справі і побажав примножувати свої здобутки та бути щасливими і в родинному колі, і в професійному плані.

Вітальну промову виголосила проректор з НПР Валентина Ткачук: «Наша професія нелегка, бо ми віддаємо частинку себе кожному студенту і це щоденна клопітка праця, яка потребує не лише професійності, але й віддачі в моральному та духовному плані. Тому я зичу Вам натхнення та здоров’я, аби Ви з великим задоволенням і бажанням мали можливість працювати. Зі святом!»

Згодом, Петро Савчук вручив почесні грамоти Волинської ОДА доценту кафедри галузевого машинобудування та лісового господарства Тетяні Головенко та відповідальному секретарю приймальної комісії Луцького НТУ Юрію Фещуку.

Крім того, присутні привітали кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Луцького НТУ Валентина Талаха. Згідно з Указом Президента України, йому присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

Грамоти Луцького НТУ отримали: доцент кафедри ПО та КТ Лілія Потапюк, старший викладач кафедри комп’ютерних наук Юлія Мельничук, доцент кафедри ІПЗ Андрій Ящук, доцент кафедри КІ та КБ Катерина Мельник, доцент кафедри АТТ Валерій Стельмащук, доцент кафедри галузевого машинобудування Олександр Клименко, доцент кафедри лісового господарства Микола Вржещ, старший викладач кафедри ІКГ Клак Юрій, доцент кафедри аграрної інженерії Василь Сацюк, доцент кафедри матеріалознавства Сергій Мисковець, доцент кафедри електроніки та телекомунікацій Станіслав Приступа, доцент кафедри технологій і обладнання переробних виробництв Ірина Тараймович, доцент кафедри приладобудування Віктор Денисюк, доцент кафедри ПМ Наталія Зубовецька, доцент кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Олександр  Радченко, доцент кафедри БЦІ Павло Сунак, доцент кафедри дизайну Юлія Бондарук, доцент кафедри архітектури та містобудування Богдан Боярчук, завідувач кафедри прикладної математики та механіки, професор  Ярослав Пастернак, доцент кафедри екології та агрономії Сергій Бондарчук, доцент кафедри електропостачання Анатолій Падалко, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Михайло Лепкий, доцент кафедри цивільної безпеки Віктор Стасюк, доцент кафедри економіки Микола Дзямулич, доцент кафедри менеджменту Віктор Загоруйко, професор кафедри МЕВ Олена Лютак, доцент кафедри ПТБ Людмила Павлюк, доцент кафедри ТЕМС Тетяна Ярошенко, доцент кафедри соціального забезпечення та гуманітарних наук Олена Сичевська-Возняк, старший викладач фінансів, банківської справи та страхування Юлія Шейко, викладач кафедри військової підготовки Олександр Наземцев, старший лаборант кафедри маркетингу Вікторія Мар’юк, старший лаборант кафедри права Марина Пенькало, інженер 1 категорії кафедри ОА Лілія Риковська, старший лаборант кафедри української та іноземної лінгвістики Тамара Максимчук, старший лаборант кафедри АКІТ Тамара Рубцова.

Дякуємо кожному працівнику Луцького НТУ

за Вашу працю і вклад у розвиток університету та студенства!

Нових перемог та досягнення чергових висот!

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Фото – Олена Третяк, більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/media/set?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1684443061709737