Волинський товарознавець
серед найкращих молодих науковців України

Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України № 1193 від 21.10.2014 року Луцький національний технічний університет було призначено базовим навчальним закладом для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у галузі «Стандартизація, сертифікація та метрологічне забезпечення».

27 березня 2015 року у стінах Луцького НТУ відбулася підсумкова науково-практична конференція, на якій було представлено 25 студентських наукових робіт з різних ВНЗ України. Кожна робота мала практичну значимість, а молоді автори володіли ґрунтовними  фаховими знаннями.

Приємно, що переможцем конкурсу стала студентка факультету обліку та фінансів (магістр зі спеціальності «Товарознавства та експертизи в митній справі») Вікторія Турик. Її наукове дослідження на тему «Впровадження системи НАССР як імператива забезпечення безпечності харчових продуктів», виконане під керівництвом кандидата технічних наук, доцента Валентини Ткачук та кандидата економічних наук, доцента Оксани Речун, було присвячене вирішенню проблеми безпеки продуктів харчування й необхідності зменшення ризиків їх негативного впливу на здоров’я людини.

Члени галузевої комісії відзначили актуальність цієї наукової роботи в зв’язку поглибленням торгівлі України з країнами ЄС та гармонізацією законодавчої та нормативно-технічної бази і нагородили її автора – Вікторію Турик дипломом ІІІ ступеня.

Колектив факультету обліку та фінансів вітає Вікторію, її наукових керівників та зичить їм успіхів і подальших наукових звершень.

Валентина Галущак,
заступник декана факультету обліку та фінансів
з наукової роботи та міжнародних зв’язків