ВИБІРКОВІ ДИСЦИПЛІНИ
НОВА ТРАЄКТОРІЯ ПОШУКУ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ
ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ!
ШАНОВНІ ПЕРШО-, ДРУГО- ТА ТРЕТЬОКУРСНИКИ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ!
21 березня – 24 квітня 2018 року
активна фаза «Процедури забезпечення студенту вибору навчальних дисциплін»
Перший етап (21 березня – 03 квітня 2018 року) – Ознайомлення з переліком вибіркових дисциплін та їх анотаціями:
1.1. ЦИКЛ ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН ЗАГАЛЬНОУНІВЕРСИТЕТСЬКОГО РІВНЯ:
– за посиланням 3. ВИБІРКОВІ ДИСЦИПЛІНИ
ЗАГАЛЬНОУНІВЕРСИТЕТСЬКОГО РІВНЯ
– 28 березня 2018 року, актова зала Луцького НТУ, 1320 – безпосередня презентація загальноуніверситетських вибіркових дисциплін викладачами для першокурсників.
1.2. ЦИКЛ ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН РІВНЯ ФАКУЛЬТЕТУ (РІВНЯ ВИПУСКОВОЇ КАФЕДРИ) – за посиланням. 4. ВИБІРКОВІ ДИСЦИПЛІНИ РІВНЯ ФАКУЛЬТЕТУ (РІВНЯ ВИПУСКОВОЇ КАФЕДРИ)
Третій етап (10-21 квітня 2018 року) – підбиття підсумків анкетування щодо вибіркових дисциплін рівня випускової кафедри та затвердження отриманих результатів на вчених радах факультетів. Оприлюднення сформованих комплексів вибіркових дисциплін на офіційному сайті університету.
Четвертий етап (17-24 квітня 2018 року) – підбиття підсумків анкетування щодо вибіркових дисциплін загальноуніверситетського рівня та затвердження отриманих результатів на вченій раді університету. Оприлюднення сформованих комплексів вибіркових дисциплін на офіційному сайті університету.