Викладач Луцького НТУ –
експерт у семінарі керівників
загальноосвітніх навчальних закладів

8 квітня 2016 року доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри банківської справи Наталія Вавдіюк виступила експертом у семінарі керівників загальноосвітніх навчальних закладів на тему: «Інструменти удосконалення управлінської компетенції керівника навчального закладу», який проходив в КЗ «Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука».

Тематикою заходу було формування професійної готовності директора ЗНЗ до роботи в умовах освітніх інновацій та експериментальної діяльності», а його формат відповідав принципам організації проведення (не)конференції міні-EdCamp.

Міні-EdCamp є унікальною платформою для професійного зростання через обмін педагогічним досвідом й розв’язання спільних завдань. Завдяки новому дискусійному формату (не)конференція підпорядковується закону «Про дві ноги»: учасниці й учасники самостійно формують програму й хід заходу, закону «Дай, якщо можеш – візьми, якщо хочеш» («Give – Get»). Після завершення міні-EdCamp відбулися дискусії та спільна діяльність педагогів у формі «ефекту довгого хвоста». Педагоги мали можливість вибрати експерта та місце локації залежно від обраної ними теми.

Обговорення результатів проведення семінару відбувалось на фасилітаційній сесії. Завдяки використанню такої технології групового обговорення вдалось здійснити планування стратегічного та тактичного розвитку освітньої установи, сформувати пріоритети удосконалення професійної компетенції директора ЗНЗ, якісно опрацювати актуальні питання і досягнення результатів за обмежений період часу.

Усі учасники відзначили, що семінар пройшов на високому інноваційному та організаційному рівні.

Наталія Корецька,
заступник декана факультету обліку та фінансів