Викладачі Луцького НТУ отримали грамоти від обласного управління освіти і науки

Професорсько-викладацький склад Луцького НТУ отримали почесні грамоти управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА.

Грамоти видані за вагомий внесок у розвиток дитячої обдарованості та високий рівень підготовки учнів до ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Волинської обласної Малої академії наук.

Так, отримали відзнаки: к.фіз-мат.н., доцент, керівник гуртка обласного Центру науково-технічної творчості  учнівської молоді Луньов Сергій Валентинович; к.т.н., доцент, керівник секції технологічних процесів  та перспективних технологій КУ «Волинська обласна Мала академія наук» Сичук Віктор Анатолійович; к.т.н., доцент, керівник секції електроніки та приладобудування КУ «Волинська обласна Мала академія наук» Приходько Олексій Сергійович; к.т.н., доцент, керівник секції екологічно-безпечних технологій  та ресурсозбереження  КУ «Волинська обласна Мала академія наук» Федорчук-Мороз Валентина Іванівна; д.пед.н., професор, керівник секції  матеріалознавства КУ «Волинська обласна Мала академія наук» Гулай Ольга Іванівна; д.е.н., професор Вавдіюк Наталія Степанівна.

Вітаємо із отриманням відзнак та бажаємо нових здобутків та успішної реалізації подальших проектів!

Відділ промоції та іміджу Луцького НТУ