Випускникам розповіли про секрети успішного працевлаштування

Уже давно на факультеті бізнесу Луцького НТУ доброю традицією стало запрошувати фахівців-практиків на навчальні заняття студентів. 4 квітня 2015 року до студентів 5 курсу спеціальності «Міжнародна економіка» на практичне заняття з дисципліни «Чинники успішного працевлаштування за фахом» завітав спеціаліст Волинського обласного центру зайнятості Олег Пальчик. Він ознайомив студентів з історією створення центру, його завданнями і особливостями роботи.

Гість проаналізував стан сучасного ринку праці в місті Луцьк та Волинської області, дав слушні поради щодо складання та подання резюме, розкрив секрети успішного проходження співбесіди та працевлаштування.

На завершення зустрічі, після спілкування із студентами, Олег Пальчик висловив щиру впевненість у тому, що фахівці такого рівня завжди будуть затребувані на ринку праці.

Лариса Савош,
завідувач кафедри