Випускники ФБ отримали документи про освіту та долучилися до допомоги учасникам АТО

IMG 6887 f27 червня відбулося урочисте вручення документів про освіту випускникам факультету бізнесу Луцького національного технічного університету.

З привітальними словами до випускників виступили новообраний ректор Луцького НТУ Петро Савчук, проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Бондарський, декан факультету бізнесу Тарас Божидарнік, заступник декана факультету бізнесу Надія Хвищун, завідувачі кафедр – Юрій Барський, Любов Ковальська, Валентина Морохова, Лариса Савош, які побажали випускникам міцного здоров’я, сили, наснаги в майбутній професії, хороших справ та, звісно, миру.

IMG 6509 fIMG 6500 fIMG 6519 f
IMG 6818 fIMG 6536 f

1mMSXOja0dI

Декан факультету Тарас Божидарнік зазначив, що  цьогоріч факультет випускає в світ 285 дипломованих фахівців, з них: 65 –  спеціалісти заочної форми навчання та 42 – спеціалісти денної форми навчання; 107 – бакалаври заочної форми навчання та 71 – бакалаври денної форми навчання. Близько 13% випускників отримали дипломи з відзнакою. Серед випускників – студенти, які протягом навчання перемагали в олімпіадах, конкурсах наукових робіт, визначалися кращими на наукових конференціях, семінарах, круглих столах. Всі вони, окрім документу про освіту, отримали також подякиза сумлінне ставленнядо навчальногопроцесу, компетентність, цілеспрямованість і активну участь у житті факультету та університету.

Слова вітання випускникам та подяки викладачам факультету лунали з вуст студентів та їх батьків.

IMG 6845 f

Щирі слова настанови на майбутнє пролунали від батька Максима Недбайла, який сердечно привітав випускників із отриманням документів про освіту; побажав усім продовжити навчання та отримати диплом магістра, а також зайняти гідне місце в житті та успішно реалізувати себе в професійній діяльності, наголосивши про підтримку зв’язків із факультетом бізнесу.

IMG 6747 fА також зазначив, що студенти факультету бізнесу є щирими патріотами України та, побачивши клич волонтера Мирослава Ватащука в соціальній мережі про необхідність придбання  літніх берців для розвідувальної роти 14 омбр, вирішили долучитися до допомогли та зібрали ці потреби 2700 гривеньАндрій Демидович випускник спеціальності «Економіка підприємства» подякував викладачам факультету за надані якісні знання, які допоможуть випускникам бути конкурентоспроможними  на ринку праці.

Бойовий гопак, пісня «Старі фотографії», авторська поезія у виконанні студентів університету стали гарним творчим

IMG 6688 fIMG 6757 f

IMG 6574 fПопереду в безумовно амбітних та креативних людей, котрих випустив у світ факультет бізнесу, багато справ у сфері професійної діяльності, реалізації особистих планів у житті.

Тож нехай спогади про рідний університет завжди зігрівають Вас, а отримані знання допомагають конкурувати та перемагати на ринку праці.

IMG 6881 fIMG 6883 f

Надія Хвищун,