Випускники Луцького НТУ провели лекцію для студентів-автомобілістів

Днями представники компанії 88 Logistics, бувші студенти кафедри автомобілів і транспортних технологій, провели відкриту лекцію для студентів спеціальності «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)».

Компанію 88 Logistics представляли: Беляков Дмитро, Лупашко Софія та Лавренчук Павло.

Вони ознайомили студентів з історією створення і особливостями роботи логістичної компанії, розказали про своє навчання в університеті, поділились цікавими моменти з повсякденного життя логіста.

Лекція була дуже цікава і пізнавальна студенти із задоволенням слухали спікерів і ще довго не відпускали їх після закінчення лекції.

Кафедра автомобілів і транспортних технологій і надалі буде продовжувати прекрасну традицію проведення лекцій бувшими випусниками.

Василь Онищук, кафедра АТТ