Виставка кращих магістерських робіт кафедри дизайну

В рамках ІХ Всеукраїнського фестивалю науки 19-21 травня 2015 року, який відбувся у Луцькому національному технічному університеті, кафедра дизайну підготувала виставку кращих магістерських робіт за останніх п’ять років. Організатор виставки, завідувач кафедри дизайну Оксана Пасічник ознайомила майбутніх магістрів з тематикою, основними вимогами до наукового дослідження і проектної розробки атестаційної роботи та відзначила професійне володіння випускниками кафедри комп’ютерними дизайнерськими програмами. Керівниками магістерських робіт були кандидати наук, доценти Інна Абрамюк, Дмитро Авраменко, Оксана Пасічник, Наталія Скляренко.

Про високий рівень наукової роботи студентів і викладачів кафедри дизайну свідчить активна участь наших магістрів у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Мистецтвознавство» (17.00.07 Дизайн). Під керівництвом доцента кафедри дизайну, кандидата мистецтвознавства Наталії Скляренко наукові роботи студентів отримали:

-   у 2010 році Диплом II ступеня (Юлія Христюк);

-   у 2011 році Диплом І ступеня (Анна Питель);

-   у 2012 році Диплом І ступеня (Анна Гегер), Диплом III ступеня (Оксана Шваєвська);

-   у 2013 році Дипломи III ступеня (Ірина Бацюсь та Олена Мацан);

-   у 2014 році Диплом II ступеня (Надія Іщук) та Диплом III ступеня (Ірина Олешко) серед більше 50 наукових робіт із 25 вищих навчальних закладів, які проводять підготовку магістрів зі спеціальності «Дизайн».

У 2015 році Диплом II ступеня отримала студентка групи Д-31 Юлія Бондарук (керівник доцент Дмитро Авраменко) та Диплом III ступеня Юлія Гутовська, студентка групи Д-41 (керівник доцент Наталія Скляренко).

З часом наукові роботи Юлії Христюк, Анни Питель та Анни Гегер переросли в роботи над кандидатськими дисертаціями і навчання в аспірантурі. Сподіваємося на успішний захист цих дисертацій.

Щиро дякуємо нашим магістрам та їх керівникам за плідну працю в царині науки та підкорення нових вершин, а бакалаврам бажаємо знайти свої теми для майбутньої наукових робіт.

Оксана Пасічник,
завідувач кафедри дизайну