Як студенти в боулінг грали

Боулінг – популярна гра в США, а останнім часом вона набула поширення майже у всьому світі, включно і з Україною.

Ця гра є не лише цікавою та захоплюючою, а ще й активним відпочинком та спортом, який дає можливість весело і цікаво провести час у колі друзів.

11 вересня 2015 року, напередодні Дня фізичної культури та спорту, в боулінг-клубі «Strike City» куратор-тьютор Вікторія Дорош організувала для своїх студентів (групи ФК-51, ФКм-51 та БАм-51) дружній турнір зі спортивного боулінгу.

У рамках цього заходу на доріжки вийшло 2 команди «Фінанси та кредит» та «Бізнес-адміністрування». Студенти впродовж двох годин грали в боулінг, смакували піцою та спілкувались між собою. Учасники заходу отримали справжній шквал позитивних емоцій, драйв, гумор і показали свій командний дух.

Вікторія Дорош,
заступник декана