Юридична клініка ЛНТУ уклала угоду з Луцьким терцентром соцобслуговування

Юридична клініка Луцького НТУ Veritas співпрацюватиме з Територіальним центром соціального обслуговування Луцької міської ради. Відповідний договір між структурами був укладений днями.

Так, співпраця дозволяє надавати громадянам безоплатні консультації студентами Луцького НТУ.

В першу чергу, це малозабезпечені верстви населення, зокрема, люди похилого віку, матері-одиначки, люди, які потребують допомоги, але не можуть її оплатити, а також некомерційні організації. Крім того, отримати консультацію можуть фізичні особи підприємці, які започатковують власну справу.

Студенти-консультанти юридичної клініки Луцького НТУ здійснюють юридичну консультацію та надають допомогу кількома шляхами: надання правової інформації; надання консультацій і роз'яснень з правових питань; надання консультацій, роз’яснень та підготовка проектів договорів.

Крім того, для розширення можливостей та якісного надання спектру послуг клієнтам, уже існують домовленості між юрклінікою Veritas та низкою інших структур міста із якими невдовзі також відбудеться підписання угод про співпрацю.

Відділ іміджу та промоції