Запрошуємо здобувачів вищої освіти до участі у  хакатоні «ЕНЕРГЕТИКА МАЙБУТНЬОГО», який відбудеться в рамках реалізації міжнародного проекту  "Accelerating Innovation and Entrepreneurial Excellence in Higher Education Institutes", що фінансується Європейським інститутом інновацій та технологій (ЕІТ), та за патронату ЕнІнХаб Луцьк.

фото

Хакатон «ЕНЕРГЕТИКА МАЙБУТНЬОГО» – всеукраїнський науково-технічний конкурс, який об'єднує молодь, бізнес та заклади освіти з метою створення інновацій у сфері енергетики.

Учасники працюватимуть над створенням технічних проєктів в енергетичній галузі.

Фінал змагання відбудеться 26 – 28 червня 2024 року в Луцькому національному технічному університеті (м. Луцьк, вул. Львівська, 75).

Етапи проведення хакатону:

• до 13  червня: реєстрація, відбір і формування команд-учасників;
  • 17 червня: перша сесія (генерація ідей);
  • 18 – 21 червня:  інтенсиви, робота учасників над розробкою та онлайн-підтримка менторів; команди працюють над своїми рішеннями;
  • 24 червня: pitch deck;
  • 26 – 28 червня: збір учасників у Луцьку, пітчинг проєктів і визначення переможців.

Організатори забезпечують тренінги, чекпоінти та Q&A-сесії із менторами для підтримки процесу розробки проєктів.

Командам та учасникам з інших міст організатори покривають проживання і харчування на період проведення фіналу хакатону, який відбудеться у Луцькому національному технічному університеті.

Доїзд – за кошти учасників.

Інформацію про місце проведення події кожен учасник отримає на пошту з міркувань безпеки після реєстрації команди.

Найкращі команди будуть нагороджені цінними призами.

Участь у хакатоні безкоштовна.

Для участі потрібно заповнити Google-форму вже сформованою командою (кількість учасників в команді – не більше 4-х).

Зареєструватися можна за посиланням

У разі виникнення запитань чи уточнень, просимо контактувати з представниками організаторів:

Надія Ковальчук, перший проректор (pnp@lntu.edu.ua; +380956584514)

Ірина Грицюк, доцент кафедри електричної інженерії  (ira.hrytsiuk@ukr.net; +380635041878).