ЗАСЛУЖЕНА ПЕРЕМОГА СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ КОМПЮТЕРНИХ НАУК ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ПЕДАГОГІКИ

Упродовж двох днів (7–8 квітня 2016 р.) у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського проходив другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Педагогіка» для студентів технічних, аграрних та ВНЗ культури.

Цього року перевірити свої знання з педагогіки мали можливість 32 студенти з різних провідних навчальних закладів України. Луцький НТУ представляли студенти факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій Ілюшик Ольга та Бохонський Максим (гр. ПНК-21).

Змагання проходили у два етапи. У перший день учасникам було запропоновано завдання, які передбачали одночасно виявлення у студентів як теоретичних, так і практичних навичок із зазначеної дисципліни (80 тестів теоретичного спрямування та 5 ситуаційних педагогічних задач), які розв’язувались письмово.

На другий день змагань усі учасники презентували свої творчі завдання. Тематика цих завдань охоплювала різноманітні питання з означеної дисципліни. Основними показниками, за якими оцінювалась повнота розкриття теми творчого завдання було знання теоретичного матеріалу, обґрунтування використовуваних методів та раціональність запропонованого способу розв’язання задачі, достатнє супроводження розрахунків графічним матеріалом та коментарями. При оцінюванні презентацій враховувалась також оригінальність розв’язання завдань учасниками.

Студенти факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій Ілюшик Ольга та Бохонський Максим (науковий керівник – к. пед. н., доц. Потапюк Л.М.) показали у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади надзвичайно високий рівень як теоретичної, так і практичної підготовки.

Так, за підсумками змагань команда Луцького НТУ відзначена грамотою за активну участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади. Бохонський Максим нагороджений грамотою у номінації «Найкраща творча презентація».

Найголовнішим здобутком студентів Луцького НТУ стало досягнення Ілюшик Ольги, яка в запеклій боротьбі виборола перемогу в особовому заліку і нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Потапюк Л.М, к. пед. н., доц. кафедри інженерної педагогіки, психології та українознавства