Протягом кількох місяців у співпраці між Луцьким національним технічним університетом та PMBA Бізнес-Академією відбулась серія тренінгів щодо стратегічного планування та розробки конкурентоспроможних стратегій індустрії гостинності.

тренінгтренінг

Учасниками навчання були як викладачі так і здобувачі (магістри та аспіранти) кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ.

Зокрема, було розглянуто аспекти конкурентоспроможності організацій та їхні стратегії, стратегічне планування, працювали над практичними завданнями у форматі розробки конкурентоспроможних стратегій в індустрії гостинності, розробляли проекти, стратегічні плани та підходи до управління діяльністю для втілення амбітних планів.

тренінгтренінг

Присутні на тренінгах детально розглянули на кейсах ключові складові успішної конкурентоспроможної стратегії:

- стратегія: мистецтво пошуку конкурентних переваг та максимальне використання можливостей;

- інновації як основа успіху: постійний пошук незвичайних рішень для звичайних проблем;

- таланти: як знайти кращих, забезпечити їм умови для навчання та насолоджуватися їх успіхами;

- принципи соціальної відповідальності в діяльності суб’єктів бізнесу;

- антикризові програми для розвитку корпорацій, мереж, суб’єктів бізнесу.

- механізм координації взаємовідносин з партнерами та споживачами бізнесу;

- культура, яка працює і чому вам не прийдеться працювати;

- адаптивність: правильні дії у правильний час.

тренінгтренінгтренінг

Бізнес-тренер – Віктор Корсак, професор ЛНТУ, доктор економічних наук, Голова Ради Директорів VolWest Group, фундатор Музею Сучасного Українського МистецтваКорсаків.

По завершенню учасники отримали сертифікати про підтвердження результатів навчання та підвищення кваліфікації. Навчаємось та навчаємо невпинно! Дякуємо PMBA Бізнес-Академія та Віктор Корсак.