Зі студентами ЛНТУ зустрівся провідний інженер ПП «Електросвіт»

Надзвичайно цікавим та насиченим був онлайн-тренінг «Практичне застосування системи Meternet PRO та обладнання компаній «F&F» і «Електросвіт» для моніторингу та аналізу параметрів якості електричної енергії», який провів провідний інженер ПП «Електросвіт» Андрій Грабчак.

Учасниками тренінгу були викладачі кафедри електричної інженерії та здобувачі освітньої програми «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Стрімке впровадження технологій Smart Grid в електроенергетиці, промисловості вимагає надсучасних систем обліку електроенергії та моніторингу параметрів її якості з віддаленим доступом до інформації.

Meternet PRO є дуже потужним інструментом, який дозволяє інтегрувати у складні системи дистанційного збору інформації лічильники з різними характеристиками та призначенням. Програмне забезпечення дозволяє в режимі реального часу моніторити споживання електричної енергії на віддалених промислових об'єктах та параметри режиму роботи електричних мереж; формувати звіти з різною дискретністю вимірювань та проводити необхідні розрахунки. Для кращої візуалізації інформації програмне забезпечення доповнене різноманітними віджетами.

Завдяки наявному обладнанню від компанії «F&F» на кафедрі електричної інженерії здобувачі освітніх програм отримуватимуть сучасні знання, а викладачі зможуть використовувати дані вимірювань для наукових досліджень. Щиро дякуємо пану Андрію Грабчаку та компанії «Електросвіт» за проведений захід.

Юрій Грицюк, завідувач кафедри електричної інженерії