Знайомтеся! Факультет аграрних технологій та екології і його декан Руслан Кірчук

У Луцькому НТУ триває презентація нових факультетів та справжніх професіоналів своєї справи – деканів.

Сьогодні знайомимо із факультетом аграрних технологій та екології і його деканом Русланом Васильовичем Кірчуком.

Руслан Васильович Кірчук, козеріг, 46 років

Життєве кредо: «Мудрість - це розум, поєднаний із добротою. Розум без доброти - лукавство, хитрість, зло, що змушені ховатися».

Навчався: у Луцькому індустріальному інституті. Був ботаном-заучкою.

Перше працевлаштування: вантажник на складі промислових товарів.

Наукові інтереси: дослідження та моделювання методів і засобів енергозберігаючого сушіння капіляро-пористих колоїдних тіл.

На посаді декана прагне: зробити факультет «Simply the Best»!

Вважає, що прихильність студентів не завойовується, «... вона або є, або то не твоє…».

Найбільша слабкість - душевність і доброта.

Порівнює себе із літньою грозою – і страшно, і гарно, і є потреба, якщо не надто довго.

А ще, захоплювався хокеєм у школі, програмуванням в університеті, риболовлею на викладацькій роботі, а нині - городом і присадибною ділянкою.

Руслан Васильович очолює факультет АТЕ до складу якого входять три кафедри:

-екології та агрономії;

-аграрної інженерії;

-лісового господарства.

Шукайте та підписуйтеся на Instagram-сторінку факультету за посиланням: