Знайомтеся! Факультет бізнесу та права і його декан Ірина Камінська

У Луцькому НТУ триває презентація нових факультетів та справжніх професіоналів своєї справи – деканів.

Сьогодні знайомимо із факультетом бізнесу та права і його деканом Іриною Миколаївною Камінською!

Ірина Миколаївна Камінська, близнюки, 37 років

Вважає, що полюс росту – у нових випускниках факультету, які є імпульсами розвитку власних конкурентних бізнесів, добробуту країни. А знайти його можна, якщо іти власним шляхом, набувати нового досвіду, не здаватись, сприймати все з позитивом і нести добро!

Навчалася у Луцькому державному технічному університеті. Була тактовною, відповідальною, відкритою до нових знань студенткою

Перше працевлаштування: технік-економіст

Наукові інтереси: сталий регіональний розвиток; фінансова спроможність регіону; капіталізація економік мікро-, мезо- та макрорівнів.

На посаді декана прагне: втримати позиції, наростити динаміку показників, модернізувати інфраструктурний потенціал та капіталізувати науковий потенціал.

Вважає, що завоювати прихильність студентів можна, якщо розуміти їх і чути, бути щирим та чесним, відкритим і простим.

Не може встояти перед талантами людей! «Люблю, ціную та поважаю талант кожного і не важливо, чи це талант до малювання, співу, грі на музичних інструментах, декламуванні віршів, ораторському чи театральному мистецтві, але в усьому цьому ціную справжність та щирість!»

Порівнює себе із калейдоскопом, хоча наголошує, що усі – унікальні, а отже ніколи не асоціює себе ні з ким і ні з чим.

А ще, захоплюється живописом, плаванням  та мандрівками.

Ірина Миколаївна очолює факультет БП, до складу якого входять 8 кафедр:

-обліку і аудиту; - фінансів, банківської справи та страхування; - менеджменту;

- маркетингу; - підприємництва, торгівлі та логістики; - економіки;

-міжнародних економічних відносин; - права.

Шукайте та підписуйтеся на Instagram-сторінку факультету за посиланням: