Знайомтеся! Факультет комп‘ютерних та інформаційних технологій і його декан Інна Кондіус

У Луцькому НТУ триває презентація нових факультетів та справжніх професіоналів своєї справи – деканів.

Сьогодні знайомимо із факультетом комп‘ютерних та інформаційних технологій і його очільницею Інною Степанівною Кондіус.

Інна Степанівна Кондіус, риба, 51 рік

Полюсом росту вважає середовище самовираження та формування творчої індивідуальності.

Навчалася: у Севастопольському приладобудівному інституті, Севастопольському інституті післядипломної освіти, Луцькому державному технічному університеті.

Стверджує, що більше любила відпочивати, а не вчитися, втім закінчила усі навчальні заклади із червоними дипломами.

Перше працевлаштування: Севастопольський морський завод ім. С. Орджонікідзе.

Наукові інтереси: моделювання та прогнозування соціально-економічного розвитку регіону.

На посаді декана прагне: випускати конкурентоспроможних, високоінтелектуальних та креативних ІТ-шників.

Вважає, що завоювати прихильність студентів можна, якщо бути щирою, відвертою і справедливою.

Найбільша слабкість: любить молодь і багато чого може пробачити лише за те, що людина молода і не досвідчена.

Порівнює себе із комп’ютерною мишкою, тому що вона керує всім процесом.

А ще, захоплюється танцем, хореографією, була артисткою заслуженого ансамблю танцю «Севастополь».

Інна Степанівна очолює факультет КІТ, до складу якого входять такі кафедри:

-комп‘терних наук;

-інженерії програмного забезпечення;

-комп‘ютерної інженерії та кібербезпеки;

-автоматизації та комп‘ютерно-інтегрованих технологій;

-електроніки та телекомунікацій.

Шукайте та підписуйтеся на Instagram-сторінку факультету за посиланням https://instagram.com/fkit_lntu?igshid=rhve62xfnwvk