Знайомтеся! Факультет митної справи, матеріалів та технологій і його декан Валентина Ткачук

У Луцькому НТУ триває презентація нових факультетів та справжніх професіоналів своєї справи – деканів.

Сьогодні знайомимо із факультетом митної справи, матеріалів та технологій і його деканом Валентиною Віталіївною Ткачук.

Валентина Віталіївна Ткачук, діва, 37 років

Головне життєве кредо: пам’ятати про тих, хто підтримував у твоєму становленні та зростанні і бути вдячним долі, за все, що відбувається у житті!

Навчалася у Луцькому національному технічному університеті, магістр із товарознавства та експертизи в митній справі.

Була гіперактивною, спраглою до розвитку студенткою, з хорошим почуттям гумору!

Перше працевлаштування: асистент кафедри товарознавства та експертизи в митній справі ЛНТУ.

Наукові інтереси: формування якості моторних палив; безпечність товарів.

На посаді декана прагне: перетворити алмаз - новостворений ФММТ у науково-витончений, навчально-бездоганний та інтернаціонально-визнаний Діамант!

Вважає, що завоювати прихильність студентів можна, якщо бути справедливою, толерантною та взірцевою для Студента.

Найбільша слабкість - горнятко ароматної кави, шматочок чорного шоколаду.

Порівнює себе із мікроскопом, адже любить заглиблюватися у деталі, вони часто розповідають про найголовніше.

А ще, захоплюється подорожами, бо без них життя стає блідим і одноманітним!

Валентина Віталіївна очолює факультет ММТ, до складу якого входять п’ять кафедр:

-товарознавства та експертизи в митній справі;

-матеріалознавства;

-технологій і обладнання переробних виробництв;

-технологій легкої промисловості;

-туризму та готельно-ресторанної справи.

Шукайте та підписуйтеся на Instagram-сторінку факультету за посиланням: