Знайомтеся! Факультет ЦОСТ та його декан Галина Герасимчук

Продовжуємо презентацію нових факультетів Луцького НТУ та справжніх професіоналів своєї справи – деканів.

Сьогодні знайомимо із факультетом цифрових, освітніх та соціальних технологій і його очільницю Галину Герасимчук.

Галина Андріївна Герасимчук, водолій, 47 років

Головне життєве кредо та порада, як знайти свій полюс росту: «Ні» - усьому, що вас руйнує! «Так» - усьому, що робить вас щасливими!

Навчалася в Ковельському машинобудівному технікумі, Луцькому індустріальному інституті, ЛДТУ, ЛІРОЛ «Україна».

Завжди була допитливою і відповідальною студенткою, бо любила вчитися.

Перше працевлаштування: на посаді інженера комп’ютерного центру АСУ в Луцькому державному технічному університеті, ще до навчання в аспірантурі.

Наукові інтереси: комп’ютерне моделювання та технології в машинобудуванні, управління проектами.

На посаді декана прагне: створити освітній простір розвитку соціальної та цифрової відповідальності студентів, з можливостями для творчого діалогу викладачів й здобувачів освіти.

Основний пріоритет - професійні цінності та компетентний підхід.

Вважає, що здобути прихильність студентів можна, будучи чесною із ними та перебувати «на одній хвилі»!

Найбільша слабкість - пропозиції подорожі чи поїздки у нове місце)

Асоціює себе із генератором.

Захоплюється: цікавими людьми, цікавими місцями, цікавими книгами та цікавими подіями.

А ще полюбляє фразу В.О. Сухомлинського і до роботи і до життя: «Знання без виховання – меч в руках божевільного».

Галина Андріївна очолює факультет ЦОСТ, до складу якого входять п’ять кафедр:

-цифрових освітніх технологій; -соціогуманітарних технологій; -фізичної культури, спорту та здоров’я;

-іноземної та української філології; -цивільної безпеки.

Шукайте та підписуйтеся на Instagram-сторінку факультету за посиланням: