Знайомтеся! ФТМІ та його декан Ігор Мурований

Представляємо до вашої уваги презентацію нових факультетів Луцького НТУ та справжніх професіоналів своєї справи – деканів.

Естафету знайомства починаємо із факультету транспорту та механічної інженерії і його очільника Ігоря Мурованого.

Ігор Сергіи?ович Муровании?, близнюки, 51 рік.

Головне життєве кредо: «Полюс росту - це мотивація, а шлях до нього - відданість справі».

Навчався у Луцькому індустріальному інституті, був старанним і відповідальним студентом.

Перше працевлаштування: завідувач лабораторіями кафедри автомобілів ЛДТУ.

Наукові інтереси: сучасні транспортні технологіі?, сучасна транспортна наука.

На посаді декана прагне: максимально розвинути потужності факультету, відкрити нові спеціальності та обладнати надсучасними технологіями.

Вважає, що підкорити серця студентів можливо лише враховуючи і?хні інтереси, цікавитись і?хніми поглядами на життя, створювати максимально комфортні умови для навчання та дозвілля.

Наи?більша слабкість - усе те, що може викликати велике захоплення, але намагається сприи?мати усе виважено та помірковано.

Порівнює себе із двигуном автомобіля, якии? завдяки постіи?ному руху дає хід усім процесам.

А ще, захоплюється рибалкою та заи?мається спортом.

Ігор Сергіи?ович очолює факультет ТМІ, до складу якого входять чотири кафедри:

- автомобілів і транспортних технологіи?;

- галузевого машинобудування; - прикладноі? механіки і мехатроніки;

- фізики та вищоі? математики.

Шукаи?те та підписуи?теся на Instagram-сторінку факультету за посиланням: