Сьогодні в Луцькому національному технічному університеті відбулася важлива зустріч президента Малої академії наук Станіслава Довгого з ректором університету Іриною Вахович.

зустрічзустріч

Однією з ключових тем обговорення під час візиту стала реалізація концепції створення музею науки в ЛНТУ. Планується, що музей буде розроблений та розміщений в оновленому корпусі Б. Цей проект має на меті сприяти популяризації науки серед студентів та молоді, а також стати осередком наукових досягнень та інновацій.

зустрічзустрічзустрічзустріч

Зокрема, ректор із задоволенням провела для почесного гостя екскурсію по університету, демонструючи досягнення та потенціал закладу.

Візит президента МАН став важливою подією для Луцького національного технічного університету, підтвердивши його прагнення до розвитку та впровадження нових освітніх та наукових проектів.

зустрічзустрічзустріч

Сподіваємося, що спільні зусилля приведуть до успішної реалізації музею науки та зміцнення позицій ЛНТУ як провідного освітнього та наукового центру.

зустріч