Луцький національний технічний університет підписав договір про співробітництво з Маріупольським державним університетом в рамках проєкту «English4Ukraine».

У рамках договору Маріупольський державний університет надаватиме безкоштовний доступ до навчальних курсів викладачам та студентам ЛНТУ.

маріуполь

English4Ukraine – українська версія британської платформи Reallyenglish, яка вже понад 20 років використовується корпораціями та закладами освіти всього світу.

Вивчати англійську мову з English4Ukraine зручно як на мобільних пристроях, так і та персональних комп’ютерах. Платформа містить 30 навчальних курсів для різних рівнів володіння мовою (від А1 до С2), які охоплюють загальну, ділову, академічну, спеціалізовану (ESP) англійську, підготовку до тестувань IELTS, TOEIC і TOEFL. За допомогою уроків можна покращити навички говоріння, аудіювання та письма, розширити словниковий запас.

Детальніше про платформу English4Ukraine читайте тут.

Перелік курсів на платформі з їх описом можна знайти за посиланням.

*Один користувач може обрати до 3-х курсів на платформі та проходити навчання паралельно.

Користувачі мають змогу пройти курси, на які їх було підписано протягом 120 днів з дати реєстрації на курс. У разі вчасного завершення курсу видається сертифікат про його проходження.

Бажаєте пройти курси англійської мови та стати користувачем платформи English4Ukraine?

Тоді впишіть свої анкетні дані у відповідний документ:

• Для студентів ЛНТУ

Для працівників ЛНТУ

Зверніть увагу: не забувайте перевіряти електронну скриньку, ви отримаєте запрошення для проходження обраних курсів на електронну адресу, вказану при заповненні даних.