Луцький національний технічний університет щороку радо відчиняє двері для нових студентів, прагнучи забезпечити кожному можливість здобути якісну освіту та досягти професійних вершин. Ми пропонуємо широкий спектр освітніх програм, сучасну матеріально-технічну базу та висококваліфікований викладацький склад, щоб ваш навчальний шлях був максимально продуктивним та цікавим.

магістри

1 серпня розпочався прийом заяв та документів від вступників до магістратури за денною та заочною формами навчання. Подача заяв відбувається виключно через електронний кабінет вступника: vstup.edbo.gov.ua.

Цього року майбутні магістранти можуть подавати результати Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) за 2023 або 2024 рік та Єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) 2024 року.

Для реєстрації в електронному кабінеті вступника необхідно вказати:

1. Адресу власної електронної пошти, до якої вступник має доступ.

2. Пароль для входу до особистого електронного кабінету.

3. Номер, пін-код і рік отримання екзаменаційного листа, який був отриманий під час реєстрації на ЄВІ або ЄФВВ.

4. Серію та номер документа про здобутий ступінь вищої освіти або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста.

Зверніть увагу:

• сформувати та подати заяву на вступ з результатами ЄВІ/ЄФВВ можна тільки після завантаження результатів з УЦОЯО до ЄДЕБО;
  • після подання першої заяви жодні дані в електронному кабінеті змінити неможливо, тож перевірте до початку формування заяв, чи інформацію внесено правильно;
  • якщо ви маєте пільгу- потрібно до подання заяв звернутись до найближчого закладу освіти із підтверджуючими документами для внесення інформації у відповідний реєстр. Під час подання заяв перевірте, чи відображається ваша попередньо зареєстрована пільга;
  • день подання заяви жодним чином не впливає на конкурсний бал вступника чи його місце в рейтингу.

Як діяти далі?

• заповніть необхідні дані, додайте фото;
  • оберіть необхідну конкурсну пропозицію;
  • вкажіть джерело фінансування (бюджетна форма навчання або контрактна);
  • для заяв на бюджет зазначте пріоритет – від 1 до 5;
  • вкажіть, чи здобувався раніше обраний ступінь (магістр);
  • оберіть результати вступних випробувань;
  • додайте мотиваційний лист (приклади та вимоги переглядайте на сайті);
  • підтвердіть подання заяви.

Вступники в магістратуру можуть подати до п’яти заяв на бюджет і до 10 заяв на контракт. Прийом заяв та документів триватиме з 1 серпня до 18:00 22 серпня.

Для додаткової інформації звертайтеся до приймальної комісії ЛНТУ:  +380 96 543 89 89; +380 99 639 52 51.

Луцький національний технічний університет завжди прагне забезпечити високий рівень освіти та комфортні умови для вступу. Ми раді вітати нових студентів та бажаємо успіхів у вступній кампанії!