Зустріч студентів ОП «Економіка підприємства» з головним державним аудитором

На кафедрі підприємництва, торгівлі та логістики уже хорошою традицією стало запрошувати колишніх випускників спеціальності, які досягли значного успіху та працюють в різних державних бюджетних установах.

В межах вивчення дисципліни «Бізнес-планування» з ініціативи доцента Павлюк Людмили Вікторівни та завідувача кафедри проф., Ковальської Любові Леонідівни було організовано цікаву зустріч з Приступою Оленою Вікторівною, яка обіймає посаду головного державного аудитора відділу організаційної роботи управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області.

Студентам 4 курсу освітньої програми «Економіка підприємства» було розказано про функції установи, про її співпрацю з фізичними та юридичними особами, про проведення аудиторських перевірок, про систему державних закупівель та багато іншої цінної інформації.

Кафедра ПТЛ