Перейти до основного вмісту

Інноваційність змісту економічної освіти, як основа розвитку факультету бізнесу Луцького НТУ!

     За сім років роботи на посаді декана, власною активністю та патріотизмом до рідного вузу і спільно з командою заступників та завідувачів кафедр, вдалось успішно розвинути наукову роботу, відкрито ряд престижних нових спеціальностей, підсилено якісну навчальну складову, значно розширити кількість міжнародних партнерів, суттєво зміцнено матеріальне забезпечення аудиторного фонду. Виграно кілька міжнародних грантів, факультет є лідером в вузі практично у всьому, в т.ч. по кількості залучених зовнішніх коштах по госпдоговірним темам і міжнародним грантам. Проведено десятки зустрічей студентів з відомими особистостями, політиками, бізнесменами, дипломатами та державними службовцями. Випускники факультету є гордістю вузу, адже саме в нас найбільше перемог в олімпіадах, конкурсах, а роботодавці достойно оцінюють їх фах при працевлаштуванні.

     І в той же час є багато завдань на наступних п’ять років. Якщо коротко, то зупинюсь на кількох цілях та ідеях, втілення яких нам спільно з колективом необхідно реалізувати:

 1. Концептуально «переформатувати» свідомість і відношення всього професорсько-викладацького складу і допоміжного персоналу, що головний у вузі є студент. Крім того не допускати ніяких навіть натяків чи проявів корупційних діянь з боку колективу факультету по відношенню до студенства. Студент – це наш роботодавець та партнер!

2. Суттєво підвищити рівень викладання дисциплін на факультеті, використовуючи найкращий світовий досвід та сучасні інноваційні, інтерактивні технології, в т.ч. продовжувати запрошувати до студентів на лекції та практичні заняття дипломатів, політиків, бізнесменів, громадських діячів, представників влади та продовжувати гарну традицію систематично проводити для студентів виїзні заняття на виробничі та комерційні підприємства Волині та навіть світу, а в перспективі відкривати філії кафедр при установах-партнерах.

3. Максимально сприяти колегам в просуванні наукових та навчально-методичних досліджень через впровадження їх напрацювань в реальні проекти, в т.ч. лобіюючи державне та/або альтернативне фінансування на наукові розробки, видання монографій, посібників, підручників, безкоштовні наукові публікації в зарубіжних виданнях, тощо.

4. Зареєструвати при факультеті громадську організацію "Клуб прогресивного бізнесу" та/або створити "Асоціацію випускників ФБ", що дещо посилить статус дипломованого фахівця і дозволить приймати участь в додаткових міжнародних грантах за даною темою.

5. Запровадити факультативне, але обов’язкове вивчення на старших курсах програми «1С» найновіших версій та інших програмних продуктів, які необхідно знати молодому фахівцю крім обов’язкових дисциплін в майбутній діяльності та в бізнесі.

6. Продовжувати гарні традиції проведення виховних заходів для молоді: «День факультету», «День студента», «День маркетолога», «День інноватора», «Міс факультет», «День козацтва», «День захисту дітей», «Турнір  по міні футболу за Кубок декана», різноманітні концерти, прогулянки на природі, спортивні та культ-масові заходи, тощо.

7. Щороку оновлювати 1-2 аудиторії під сучасні освітні технічні вимоги світового рівня.

8. Включити журнал «Логістика: теорія та практика» до переліку фахових, а в перспективі до науково-метричних баз даних.

9. Посилити співпрацю з студентським науковим товариством, студрадою і студентським профкомом, в т.ч. вузів-партнерів, для проведення спільних заходів і проектів: міжнародні конференції, форуми, круглі столи, гранти, наукові дебати, конкурси, пізнавальні поїздки за кордон у вузи-партнери, тощо.

10. Сприяти в організації безкоштовного додаткового вивчення англійської, польської та інших мов викладачам, допоміжного персоналу і студентам факультету.

11. Лобіювати інтереси факультету та вузу в програмах і грантах, які стосуються наукової і міжнародної освітньої діяльності, а також на рівні МОН України та місцевої влади.

12. Надалі тримати лідерські позиції факультету у вузі по всіх показниках діяльності, зміцнюючи співпрацю з владою, бізнесом, студентством, громадськими організаціями, спонсорами, міжнародною спільнотою та грантодавцями.

 

 З повагою та надією на підтримку колег

 по Вченій раді Луцького НТУ, кандидат на

 посаду декана факультету бізнесу,

 доктор економічних наук, професор                                               Т. В. Божидарнік