Академічна доброчесність є тією фундаментальною основою, на якій базується уся система вищої освіти в усьому світі та в Україні зокрема. З метою ознайомлення здобувачів освіти із принципами її дотримання 12 лютого 2021 року деканом факультету бізнесу та права було організовано зустріч із повідним фахівцем відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації Луцького національного технічного університету Олександром Канагеєвим.

Спікер наголосив на важливих питаннях щодо юридичних та технічних вимог дотримання академічної доброчесності, пояснив зміст проявів недоброчесності, навів цікаві приклади з судової практики і попередив про можливу відповідальність як здобувачів освіти, так і викладачів.

Студенти факультету мали можливість не лише ознайомитись із положеннями, якими регламентовано дотримання академічної доброчесності в університеті, а й висловити пропозиції і побажання, які будуть враховані при подальшій роботі відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації Луцького національного технічного університету.

Дякуємо за співпрацю колегам та за активну участь студентам факультету!