26 червня у Вінниці відбувся форум «Культура та креативні індустрії для сталого регіонального розвитку», в якому взяла участь к.е.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Луцького національного технічного університету Юлія Дащук.

форумфорум

Метою заходу було створення платформи для практично орієнтованого діалогу між громадянами та представниками державної влади всіх рівнів щодо викликів, можливостей та інструментів збільшення внеску культури і креативних індустрій у регіональний розвиток та соціальну згуртованість.

форумфорум

Спікери форуму поділилися своїми кейсами та досвідом, розповівши, як їм вдалося на основі культурного ресурсу створити успішні туристичні локації або креативні бізнеси. Також обговорювали розвиток культурної спадщини та креативних індустрій для процвітання громад і регіонів. Формат заходу включав знайомство, встановлення контактів, обмін досвідом, обговорення ризиків, можливостей та потенційних партнерств.

форумфорум

Захід організований Швейцарсько-українським проєктом «Згуртованість та регіональний розвиток України», Проєкт UCORD у співпраці із Агенцією регіонального розвитку в Тернопільській області. Швейцарсько-український проєкт «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD, втілюється за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва компанією NIRAS Sweden AB.

форумфорум

Такі заходи є надзвичайно важливими для розвитку регіонів, адже вони сприяють інтеграції культурного потенціалу в економіку, створюють нові можливості для бізнесу та сприяють соціальній згуртованості.  Луцький національний технічний університет пишається активною участю своїх представників у подібних ініціативах, що підкреслює важливість культури і креативних індустрій у сучасному світі.

форумфорумфорум