1 липня, на базі Львівської міської ради відбувся науково-практичний семінар «Економіка сучасних прикордонних міст в контексті викликів безпеки, зеленої цифрової та інтелектуальної трансформації».

Його організаторами та учасниками стали кафедра економіки Луцького національного технічного університету, Львівська міська рада та Луцька міська рада. Наший університет представляли заввідувач кафедри економіки Олександр Шубалий, доцент кафедри економіки Антоніна Гордійчук та аспірант кафедр економіки, фахівець відділу міжнародної діяльності Луцької міської ради Юрій Гордійчук.

семінар

Захід відбувся в рамках виконання міжнародного грантового проекту Eurizon ID 829: Structural transformation of the economy of the Polish-Ukrainian borderlands as a response to common challenges of security, green, digital and intellectual transition.

Зі сторони Львівської міської ради досвідом організації міжнародної співпраці з прикордонними містами поділилася Тетяна Хабібрахманова – начальник управління зовнішніх зв’язків і промоції департаменту «Адміністрації міського голови».

семінар

Про досвід складання, подання та реалізації міжнародних проектів  розповів в.о. директора комунальної установи «Інститут міста» Максим Терлецький.

Практичні аспекти організації інвестиційної діяльності на території Львівської громади розрив Андрій Павлів – начальник управління інвестицій та проектів департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

семінар

Науковці Луцького національного технічного університету, зі свого боку, розкрили досвід організації міжнародної та проектної діяльності на території Луцької громади, а також звернули увагу на необхідність реалізації спільних ініціатив для стимулювання розвитку економіки прикордонних міст, враховуючи сучасні виклики безпеки, «зеленої», цифрової та інтелектуальної трансформації.

семінар

За підсумками семінару було намічено напрямки для майбутньої взаємовигідної співпраці.  Висловлюємо щиру подяку фахівцям Львівської міської ради за активне долучення до науково-практичного семінару.